Yeni doğan bebekler için ideal olacak şekilde hazırlanan keçi kılı bebek tarağı hiç bir sentetik katkı maddesi içermemektedir. Pilastikten uzak doğal ahşaptan yapılmıştır. Yumuşak keçi kılı bebeğin baş derisine masaj yapar, canlandırır. Saç ve Saç derisini nazikçe fırçalamak, yatmadan önce bebeğin rahatlamasına yardımcı olur.

Keçi Kılı Bebek Fırçasının Özellikleri

Bebekler için kullanılan saç fırçasının son derece hassas olması gerekir. Bunu test etmek için de kılları bileğinizin üzerinde gezdirebilir ve tüm uzunluğun ne kadar yumuşak olduğunu hissedebilirsiniz. Yenidoğanların bebeklerin son derece hassas bir cildi olduğundan, cildinin zarar görmesini veya tahriş olmasını önlemek için yumuşak bir fırçaya ihtiyacınız vardır.

Doğal keçi kılı fırçası, ilk günden itibaren kullanılacak kadar hassastır. Bu fırça, ilk saç yıkama için yeterince naziktir. Ayrıca bebeğiniz muhtemelen yumuşak kılların masaj hissine bayılacak!

Bebek eşyalarının güvenli olması gerekir. 100% doğal keçi kılından üretilen fırçalar en küçük bebek için dahi güvenlidir. Ayrıca kılların ahşap sapın içine sıkıca yerleştirilmesi ve endişelenecek plastik parçaların olmaması gerekir.

Yaş Grubu: 0+ Ay için Kullanıma Uygundur.

Fırça Bakım:  Kullandıktan sonra nemli bir bezle temizleyip kurumaya bırakabilirsiniz.